Ogólne

Do logowania użyj adresu email podanego podczas składania zamówienia. Link do utworzenia hasła został wysłany na podany adres email. Jeśli ten mail do Ciebie nie dotarł to skorzystaj z opcji przypominania hasła pod tym linkiem >> PRZYPOMINANIE HASŁA.

Na twój adres mailowy zostanie wysłany nowy unikalny link, który będzie aktywny przez 72 godziny. Kliknij w link i ustaw nowe hasło, którym zalogujesz się na portalu. 

To innowacyjna, a zarazem bardzo prosta w obsłudze platforma ze szkoleniami online dla księgowych i kadrowych. Znając i rozumiejąc specyfikę Twojej pracy oraz odpowiedzialność, jaka na Tobie ciąży, stworzyliśmy portal z bogatą zawartością materiałów wideo, która z miesiąca na miesiąc powiększa swoje zasoby w zależności od wprowadzanych zmian w przepisach księgowo-kadrowych.

Wszystkie materiały dostępne na portalu są przygotowane na podstawie najnowszych wytycznych organów skarbowych i PIP. Korzystając z porad ekspertów i wskazówek krok po kroku, będziesz mieć pewność, że Twoje działania nie zostaną podważone w toku kontroli.

Na platformie znajdziesz jednoznaczne i zrozumiałe interpretacje przepisów, instruktaże wypełniania dokumentacji, analizy trudnych przypadków z praktyki księgowo-kadrowej.

Nasi prelegenci są znanymi ekspertami i wieloletnimi praktykami,  na platformie znajdują się szkolenia doradców podatkowych, audytorów, prawników, urzędników skarbowych.

Wszyscy eksperci w jednym miejscu – po raz pierwszy możesz skorzystać z wiedzy wielu ekspertów naraz – na platformie znajdują się szkolenia doradców podatkowych, urzędników skarbowych, doświadczonych księgowych i prawników.

Elastyczność formy szkolenia – to my dostosowujemy się do Ciebie i dajemy możliwość szkolenia się z zastosowaniem urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu i czasie.

Premiery nowych szkoleń – co miesiąc dodajemy nowe szkolenia wybrane na podstawie potrzeb i preferencji użytkowników.

Krok 1: Wyszukaj interesujące Cię szkolenia – wszystkie  szkolenia są oznaczone według tematu czy prelegenta, a dzięki intuicyjnej wyszukiwarce szybko odnajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Krok 2: Weź udział w szkoleniu – szkolenia, w zależności od tematu i formuły, trwają od 30 do 60 min. Bez zbędnego teoretyzowania otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie.

Krok 3: Sprawdź inne szkolenia powiązane z tematem, który Cię interesuje – stale rozbudowujemy bazę szkoleń i  co miesiąc dodajemy nowe filmy, które odpowiadają na wątpliwości związane ze zmianami prawnymi i nowymi obowiązkami.

Na platformie znajdziesz:

  • Interpretacje najnowszych przepisów
  • Porady prawne
  • Stanowiska organów kontrolnych
  • Wytyczne ekspertów z dużym doświadczeniem
  • Instruktaże wypełniania dokumentacji
  • Studia przypadków
  • Listy kontrolne
  • Materiały szkoleniowe

Dostęp do platformy jest możliwy na podstawie wykupionego rocznego abonamentu. Możesz za niego zapłacić raz i korzystać ze szkoleń przez cały rok (wówczas zyskujesz dwa miesiące gratis)  lub opłacać go co miesiąc w ratach.

Proces rejestracji jest bardzo szybki i intuicyjny. Jeśli chcesz mieć natychmiastowy dostęp do treści, postaw na płatności internetowe. Z publikowanych materiałów możesz korzystać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. To Ty decydujesz o tempie nauki, szkolenie możesz odtwarzać w każdym momencie dowolną ilość razy. Wystarczy, że założysz konto i wykupisz jeden z dwóch planów abonamentowych.

Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą roczną możesz skorzystać z płatności on-line (eTransfery, przelewy elektroniczne, karty kredytowe i debetowe) lub płatności przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą miesięczną możesz skorzystać z płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Z członkostwa możesz zrezygnować po upływie roku, od momentu gdy wygaśnie obowiązująca umowa.